
Proficiat mama, er is een kindje op komst. Je bent druk met het voorbereiden op de komst van jullie baby. Het kopen van de babykleertjes, het inrichten van de babykamer, het regelen van afspraken. Alle informatie aan het verwerken die op je af komt. En daardoor vergeet je soms dat deze tijd waarin je zwanger bent zo bijzonder is. Zo bewaar je de mooiste momenten van je zwangerschap.

Je lichaam gaat veranderen, je baby zal geboren worden en voor je het weet is deze periode voorbij. Vaak genieten we te weinig van deze prachtige veranderingen in je leven. Van je lichaam die ruimte maakt en hoe je je er over verwonderd. Het kletsen van je partner tegen je buik en de eerste bewegingen voelen.
Foto’s van je zwangerschap zijn niet gewoon foto’s. Het is een tastbare herinnering aan een tijd die nooit meer terugkomt. Vooral bij een eerste zwangerschap. Alle stappen die je voor het allereerst mee maakt. Zorg ervoor dat je niet terugkijkt met spijt. Een zwangerschapsshoot geeft je de kans om je prachtige lijf vast te laten leggen in foto’s. Zo bewaar je de mooiste momenten van je zwangerschap. Buiten, lekker thuis of in mijn studio.

Je zwangerschap shoot kan worden gedaan met je partner, kinderen of juist alleen jij vol in je kracht. Op een plek die voor je fijn aanvoelt zoals lekker thuis of juist buiten in de natuur. En mocht het weer niet mee werken dan is mijn fotografie studio in America, Limburg ook nog altijd een optie.
Wanneer doe je een zwangerschap fotoshoot?
Het beste is om de zwangerschaps fotoshoot te doen als je ongeveer 28- 34 weken zwanger bent. Het kan natuurlijk ook eerder of iets later als je je hierbij goed voelt.
Ben je in verwachting van een tweeling of meerling? Dan is het aan te raden om de fotoshoot eerder in te plannen als je rond de 28-30 weken zwanger bent.
Iedere zwangerschap is anders dus luister naar je lichaam en plan op tijd een fotoshoot in.
Mijn werkwijze:

Vraag en antwoord:
Wat is het beste periode om een zwangerschap fotoshoot te doen/ in welke week is het beste om een zwangerschap shoot te doen?
Het beste is om de zwangerschaps fotoshoot te doen als je ongeveer 28- 34 weken zwanger bent. Het kan natuurlijk ook eerder of iets later als je je hierbij goed voelt.
Ben je in verwachting van een tweeling of meerling? Dan is het aan te raden om de fotoshoot eerder in te plannen als je rond de 28-30 weken zwanger bent.
Iedere zwangerschap is anders dus luister naar je lichaam en plan op tijd een fotoshoot in.
Wat is het beste tijdstip voor een zwangerschap fotoshoot?
Ik werk het liefst tijdens het golden hour. Dus ongeveer 2 uur voor zonsondergang afhankelijk van het seizoen kan dit in de winter vanaf 16u zijn t/m 21u in de zomer. Ik ben zelf een groot fan van ochtendlicht. Dus het liefst plan in ik tussen 06.00-11.00u zodat we de zon in ons voordeel kunnen gebruiken en je glow kunnen versterken.
Hoelang duurt een zwangerschap fotoshoot?
Gemiddeld duurt een shoot ongeveer 60 minuten.
Wat trek ik aan?
Je lichaam is aan het veranderen en hard aan het werk voor je ongeboren kindje. Maar we willen al die mooie curves op display zetten. Ga voor strakke kleding. Je mag altijd meerdere kledingsetjes meenemen. Zachte lichte tinten doen het altijd goed. En met een black dress of wit ga je nooit fout. Een strakke rok met een crop top in een bijpassende tint laat je nog meer stralen. Draag liever geen patronen maar kies voor effen kleuren.
Locatie:
We kunnen foto’s maken in de studio of juist de natuur opzoeken. In de natuur gaan we voor iets meer spontaan en in de studio zal het iets meer geposeerd worden.

Tijdens de fotoshoot
We gaan heerlijk samen knuffelen, lachen, die schitterende baby buik eren en de liefde laten zien. Jullie hebben samen een kindje gemaakt en je mama hart is al zo groot. Een fotoshoot kan alleen geboekt worden maar samen met je partner en/of kinderen kan natuurlijk ook. We eren je zwangere lichaam want you glow mama!

Na een fotoshoot:
Jullie ontvangen binnen 24u een eerste preview in jullie online galerij en de gehele selectie wordt binnen 7 dagen opgeleverd. Ik kies de mooiste foto’s eruit en hou altijd een brede selectie aan. Bewerkt in mijn stijl.
Na oplevering van de fotoselectie in de online galerij hebben jullie 30 dagen de tijd om jullie favorieten uit te kiezen. Als de definitieve keuze is gemaakt ontvangen jullie de factuur.
Zodra de factuur betaald is komt de favorieten galerij open te staan voor download op 100% resolutie. Met afdruk advies.



